Víkendovka Immanuel 2024

SPOLEČNÝ VÍKENDOVÝ POBYT - VELIKONOCE 2024

Plánujeme společný pobyt během velikonočního víkendu 28.-31. BŘEZNA 2024 (čtvrtek - neděle). Cílem není samotný pobyt nebo dovolená. Záměrem pobytu je, že chceme být spolu, víc se vzájemně poznat a zároveň chceme společně přemýšlet a hovořit o našem společenství, jeho životě a směřování. Níže najdete hlavní společné aktivity a jejich časové zarámování.

Společná bohoslužebná setkání:

V pátek a v sobotu dopoledne bude prostor pro výlety. Pokud je shoda, jede se společně. Ostatní čas je volný - rozhovory, procházky, sporty, hry...

Nyní je pro vás důležité základní zarámování pobytu:

Ubytování bude buď v apartmánech, pokojích s vlastním sociálním zařízením nebo v pokojích, kdy bude soc. zařízení společné na chodbě. Pro rozmísťování do pokojů budeme zohledňovat zdravotní stav, rodinnou situaci (malé děti) a věk. S ohledem na ceny ubytování a záměr se víc během pobytu poznat je ve formuláři přihlášky možnost zvolit volbu, že chcete být ubytováni s někým dalším ze společenství (např. mládežníci s vrstevníky). Počet osob na pokoji má samozřejmě vliv na cenu ubytování - čím víc se pokryje kapacita pokoje, tím je cena nižší.

Aktuální ceník ubytování najdete na https://immanuel.cz/cz/ceniky-ubytovani-slavikov/aktualni-ceniky - z uvedených ceníků se jedná o ceník na víkendy. Ceny berte jen pro vaši orientaci, nemusíte si nic kalkulovat a nic vymýšlet. Vyplníte formulář a na hotelu nás podle našich možností/požadavků rozmístí a spočítají nám cenu na jednotlivé rodiny a osoby. Cena za pobyt se bude platit zpětně, hotel nám vystaví vyúčtování na sbor, my vám to následně přeúčtujeme podle rodin (osob). Orientačně počítejte s cenou okolo 1.000,- Kč na osobu na noc (plná penze), u apartmánů je cena mírně vyšší.

Případné dotazy/změny směřujte na Štěpána V.

Přihlašovací formulář

Mapa, abyste měli představu, kam jedeme a trefili tam 😉