Jsme spolu on-line

informace ohledně online komunikace

Připojení přes ZOOM bylo ukončeno (možná dočasně).

Odkaz na připojení:

Kvůli bezpečnosti doporučujeme mít nainstalovanou poslední verzi aplikace (pokud je k dispozici, tak po odhlášení z místnosti aplikace nabízí update).

Meeting ID:

Níže najdete popis pro základní obsluhu aplikace

Bezpečnostní upozornění:

Při videokonferencích vyžadujeme kvůli bezpečnosti identifikační transparentnost. To znamená, že je nutné, aby bylo zřejmé, kdo se k videokonferenci připojil (mít zapnutou kameru /pokud to jde/, uvádět své jméno v takové formě, aby bylo zřejmé, kdo se setkání účastní apod.). Z tohoto bezpečnostního důvodu bude ten, kdo skrývá/tají svoji identitu, z videokonference vyloučen.

K plánovaným setkáním se připojujte včas, z bezpečnostních důvodů může být místnost po nějaké době uzamčena.

Děkujeme za pochopení

Jak se připojit na Zoom

  1. Klikněte na tento odkaz (viz výše), dostane vás to k možnosti stáhnout malý soubor.
  2. Klikněte na tlačítko, kterým stáhnete ten soubor.
  3. Otevřete stažený soubor, a tím se nainstaluje Zoom a zároveň vám to rovnou otevře Zoom.
  4. Když se vám otevře Zoom, vyberte "Join Audio by Computer" (připojit zvuk přes počítač) a podobně "Join with Video" (připojit se s videem) - pokud máte problém s mikrofonem či kamerou (nebo vůbec nemáte kameru a mikrofon), budete připojeni ale nikdo vás neuvidí a neuslyší.
  5. Jste v naší volací "místnosti"! Pokud chcete dodatečně změnit nastavení zvuku a videa, klikněte na malé šipky vedle mikrofonu a kamerky, které jsou vlevo na spodní liště, která se objeví, když pohnete myší (kurzorem). (viz obrázek níže)
  6. Kvalita závisí na internetovém připojení, je možné při zhoršené kvalitě vypnout video a ponechat jen audio.

Pozn. Pokud si budete Zoom instalovat v předstihu (což doporučujeme), můžete se potom do volací "místnosti" dostat kliknutím na uvedený odkaz (už vás to nenavede na stahování, ale rovnou do místnosti).

Jak obsluhovat Zoom?